BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 8078113
nr 807 8113
Takarmatur
60-tal, teakstrut
Kondition: skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 februari 2013
kl 20:28:33
300 kr
300 kr